PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report a Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
SportsCow.comFNB Osakis
Rogness Web Development
Choose a Different Sport:
Softball Scores for Tuesday, April 24, 2007
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Martin County West2
Madelia/Truman8
at Madelia/TrumanFINAL
Eastview0
Bloomington Jefferson1
at Bloomington JeffersonFINAL
Fergus Falls2
St. Cloud Tech1
at St.Cloud, MNFINAL
Staples-Motley4
Wadena-Deer Creek2
at WadenaF/8
West Central Area4
Hawley5
at HawleyFINAL
Doubleheader
Pequot Lakes0
Park Rapids Area10
at Park RapidsFINAL
BEST3
AlBrook/Cotton13
at AlBrook/CottonFINAL
Windom Area0
Marshall11
at MarshallF/5
Northern Freeze4
Sacred Heart2
at Sacred HeartFINAL
Luverne0
Pipestone Area7
at Pipestone AreaFINAL
Lake of the Woods14
Warroad3
at WarroadFINAL
Faribault Academies11
Blooming Prairie12
at Blooming PrairieFINAL
Perham14
Crosby-Ironton3
at Crosby, MNF/6
Minneota0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg14
at Kerkhoven, MNFINAL
Esko10
Cromwell0
at CromwellFINAL
Carlton10
Moose Lake-Willow River12
at Moose Lake-Willow RiverFINAL
Cook County6
Barnum3
at BarnumFINAL
Concordia Academy-Bloomington16
Southwest Christian1
at Southwest ChristianFINAL
Maranatha Christian10
St. Paul Arlington6
at St. Paul ArlingtonFINAL
Hudson (WI)4
St. Paul Como Park2
at St. Paul Como ParkFINAL
St. Paul Highland Park0
St. Paul Central15
at St. Paul CentralF/5
Proctor3
Two Harbors1
at Two HarborsFINAL
Chaska0
Eden Prairie10
at Eden PrairieFINAL
Lakeville South5
Lakeville North1
at Lakeville NorthFINAL
Irondale5
Columbia Heights2
at Columbia HeightsFINAL
Fridley0
Spring Lake Park1
at Spring Lake ParkFINAL
Robbinsdale Cooper4
North Branch0
at North BranchFINAL
Totino-Grace5
Chisago Lakes Area0
at Chisago LakesFINAL
St. Louis Park1
Benilde-St. Margaret's13
at Benilde-St. Margaret'sFINAL
Maple Grove4
Coon Rapids1
at Coon RapidsFINAL
Osseo4
Anoka5
at AnokaFINAL
Elk River11
Andover0
at AndoverFINAL
Minnehaha Academy17
Minneapolis Southwest2
at Minneapolis SouthwestFINAL
Long Prairie-Grey Eagle1
St. Cloud Cathedral11
at St. Cloud CathedralFINAL
Superior (WI)5
Duluth Central6
at Duluth CentralFINAL
Bertha-Hewitt1
New York Mills11
at New York MillsF/5
Lester Prairie17
Bethany Academy1
at Bethany AcademyFINAL
Pillager1
Menahga9
at MenahgaFINAL
Kittson County Central2
East Grand Forks16
at East Grand ForksFINAL
Bagley8
Walker-Hackensack-Akeley1
at Walker-Hackensack-AkeleyFINAL
Bemidji1
Hermantown2
at HermantownF/9
Waterville-Elysian-Morristown7
New Richland-H-E-G5
at New Richland-H-E-GFINAL
Heron Lake-Okabena1
Red Rock Central11
at Red Rock Central/W-WGF/6
Murray County Central12
Adrian Area1
at Adrian AreaFINAL
Edgerton/SW MN Christian3
Mountain Lake Area8
at Mt. Lake/Butterfield-OdinFINAL
Rogers1
Cambridge-Isanti2
at Cambridge-IsantiFINAL
Princeton3
Becker10
at BeckerFINAL
Upsala0
Osakis3
at OsakisFINAL
Dover-Eyota0
Chatfield10
at ChatfieldFINAL
Minnewaska Area13
Albany3
at AlbanyFINAL
Annandale12
Litchfield0
at LitchfieldFINAL
Delano2
Dassel-Cokato7
at Dassel-CokatoFINAL
Orono1
Glencoe-Silver Lake0
at Glencoe-Silver LakeFINAL
Waconia8
Mound Westonka9
at Mound WestonkaFINAL
Breckenridge6
Pelican Rapids8
at Pelican Rapids, MNFINAL
Browerville9
Eagle Valley12
at ClarissaFINAL
Parkers Prairie2
Bertha-Hewitt/Verndale3
at VerndaleFINAL
Aitkin1
Braham11
at BrahamFINAL
Cherry10
Hill City1
at Hill CityFINAL
Kasson-Mantorville12
Triton3
at TritonFINAL
Norman County4
Norman County West/Hillsboro8
at Norman County West/HillsboroFINAL
Mahnomen/Waubun16
East Polk6
at FosstonFINAL
Indus16
Kelliher/Northome6
at Kelliher-NorthomeF/5
Blackduck1
Littlefork-Big Falls16
at Littlefork-Big FallsFINAL
Pine City11
Hinckley-Finlayson0
at Hinckley-FinlaysonFINAL
Academy for Sciences & Ag4
St. John's Prep24
at St. John's PrepFINAL
Lakeview Christian9
McGregor10
at McGregorFINAL
St. Bernard's8
St. Croix Lutheran4
at St. Croix LutheranFINAL
Stewartville1
Zumbrota-Mazeppa9
at Zumbrota-MazeppaFINAL
Floodwood0
Silver Bay6
at Zumbrota-MazeppaFINAL
Ortonville2
Chokio-Alberta/Herman-Norcross14
at Chokio-Alberta/HNFINAL
Paynesville Area10
Melrose12
at MelroseFINAL
Big Lake8
Monticello0
at MonticelloFINAL
St. Michael-Albertville3
Buffalo0
at BuffaloFINAL
Byron3
Hayfield8
at HayfieldFINAL
Roseau2
International Falls6
at International FallsFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial0
Maple River2
at Maple RiverFINAL
Duluth Marshall0
Virginia3
at VirginiaFINAL
Greenway8
Deer River1
at Deer RiverFINAL
Swanville10
Royalton2
at RoyaltonFINAL
Nashwauk-Keewatin11
Mountain Iron-Buhl5
at Mountain Iron-BuhlFINAL
Cloquet17
Hibbing2
at HibbingFINAL
Mesabi East0
Eveleth-Gilbert8
at Eveleth-GilbertFINAL
Laporte14
Red Lake0
at Red LakeFINAL
Nicollet5
Cleveland3
at LCCFINAL
Isle2
Rush City4
at Rush CityFINAL
Grand Rapids4
Duluth Denfeld0
at Duluth DenfeldFINAL
Badger/Greenbush-Middle River4
Red Lake Falls12
at Red Lake FallsFINAL
Mc Leod West3
Springfield11
at SpringfieldFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg11
Minneota1
at Kerkhoven, MNFINAL
Mora4
Foley6
at FoleyFINAL
Hillcrest Lutheran Academy5
Ashby7
at Ashby, MNFINAL
Mankato West13
Faribault0
at FaribaultFINAL
Rochester Century0
Mankato East10
at Mankato EastFINAL
Rochester John Marshall9
Owatonna3
at OwatonnaFINAL
Albert Lea0
Rochester Mayo5
at Rochester MayoFINAL
Austin5
Winona0
at WinonaFINAL
Winona Cotter12
Cannon Falls0
at Cannon FallsFINAL
Sartell-St. Stephen2
Willmar4
at WillmarFINAL
Sauk Rapids-Rice2
Alexandria3
at AlexandriaFINAL
Brainerd15
Little Falls1
at Little FallsFINAL
Rocori2
St. Cloud Apollo6
at St. Cloud ApolloFINAL
Yellow Medicine East4
Lac qui Parle Valley5
at Lac qui Parle ValleyFINAL
New London-Spicer3
Sauk Centre4
at Sauk CentreFINAL
Holdingford2
Maple Lake12
at Maple LakeFINAL
Rochester Lourdes4
Lake City11
at Lake CityFINAL
Kenyon-Wanamingo3
Pine Island13
at Pine IslandFINAL
Mankato Loyola12
Janesville-Waldorf-Pemberton0
at Janesville-Waldorf-PembertonFINAL
Randolph2
United South Central1
at United South CentralFINAL
St. Peter8
St. James Area4
at St. JamesFINAL
Blue Earth Area1
New Ulm6
at New UlmFINAL
Holy Family Catholic0
Montgomery-Lonsdale15
at Montgomery-LonsdaleFINAL
Jordan10
Sibley East0
at Sibley EastFINAL
Clinton-Graceville-Beardsley10
Wheaton/Herman-Norcross7
at WheatonFINAL
Pierz11
Belgrade-Brooten-Elrosa8
at Belgrade-Brooten-ElrosaFINAL
Belle Plaine2
LeSueur-Henderson3
at LeSueur-HendersonFINAL
Sleepy Eye Saint Mary's8
Buffalo Lake-Hector1
at Buffalo Lake-HectorFINAL
Eden Valley-Watkins7
Rockford5
at RockfordFINAL
West Central Area9
Hawley7
at HawleyF/8
BEST6
AlBrook/Cotton17
at AlBrook/CottonFINAL
Windom Area1
Marshall8
at MarshallFINAL
Luverne0
Pipestone Area11
at Pipestone AreaF/5
Staples-Motley6
Wadena-Deer Creek5
at WadenaFINAL
Perham6
Crosby-Ironton0
at Crosby, MNFINAL
Indus14
Kelliher/Northome15
at Kelliher-NorthomeFINAL
Lake of the Woods1
Warroad6
at WarroadFINAL
Pequot Lakes6
Park Rapids Area3
at Park RapidsFINAL
Apple Valley3
Rosemount4
at RosemountF/8
Sleepy Eye Saint Mary's9
Buffalo Lake-Hector5
at Buffalo Lake-HectorFINAL
Lyle/Austin Pacelli0
G-H-EC/Martin Luther0
at Granada-Huntley-EC/Martin Luth4:30 PM
  > Report Score
Houston0
GMLOK0
at GMLOK4:30 PM
  > Report Score
Renville County West0
Lincoln H I0
at Lincoln HI/Lake Benton4:30 PM
  > Report Score
Renville County West0
Lincoln H I0
at Lincoln HI/Lake Benton6:00 PM
  > Report Score

NHTSA
1998-2014 VikinglandSports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com